Ak sa ráno prebúdzate bez energie alebo máte pocit, že vaše telo je stuhnuté a ubolené, ste na správnom mieste. Poradíme vám, ako ranný boj s prebúdzaním sa premeniť na príjemný rituál, ktorý vás už za pár minút naštartuje do nového dňa a dobre naladí. Že sa vám to zdá príliš jednoduché? Aspoň to počas niekoľkých rán po sebe vyskúšajte - nemáte čo stratiť! 

Máte pocit, že sa vám v poslednom čase ťažko zaspáva a potrebovali by ste večer zrelaxovať? Alebo ste po celom dni úplne dolámaní, ale na cvičenie vám neostáva čas ani energia? Nech je to to akokoľvek, pripravili sme pre vás veľmi jednoduchú a účinnú zostavu 3 cvikov, ktoré zvládnete aj v posteli tesne pred tým, ako sa uložíte na spánok.

Asi každý by sa ráno chcel cítiť čerstvý a plný energie. Ale realita je častokrát iná: mnohí z nás sa prebúdzajú unavení, dolámaní a bez nálady. Máte pocit, že vás zachráni iba ranná káva, bez ktorej ledva rozlepíte oči? Skúste zmeniť stratégiu a vyskúšajte 5 overených tipov, vďaka ktorým zlepšíte kvalitu svojho spánku. A väčšinu z nich môžete vyskúšať okamžite.